Inzerce

Chcete zde inzerovat? Přečtěte si jak vkládat inzeráty.

samička dark ebony

Nabízím samičku , barva dark ebony . Narozená 28.2 po rodičích standart a dark ebony . Aktuální váha 230 g . takže cca během týdne bude moct jít do nového domova.
Dále mám činčilky v barvičkách light ebony , dark ebony , black velvet - k odstavu v půlce května a light TAN k odstavu na začátku června

Samec činčily

Prodám 1 ročního samce činčily, je zvyklý na běžný ruch domácnosti.. K odběru ihned.
Do Ostravy dovezu, mimo Ostravu nutno zajistit vlastní odvoz.
Cena : 500,-

Prodám samečka činčily

Nabízím k prodeji samečka Standard Grey (rodiče Standard Grey a Medium Ebony), stáří 2,5 měsíce.Sameček je zvyklý na nošení v rukou,na běžný ruch domácnosti.

Daruji činčilu - nevhodný dárek

Daruji činčilu, kterou dostaly děti od tety. Doma ji máme 3 měsíce a jak se ukázalo, není to zvířátko pro naše děti příliš vhodné. Je zvyklá na běžné ruchy domácnosti, děti, psa....
Lokalita: Lanškroun, okr.: Ústí nad Orlicí

Daruji činčilu - nevhodný dárek

Daruji činčilu, kterou dostaly děti od tety. Doma ji máme 3 měsíce a jak se ukázalo, není to zvířátko pro naše děti příliš vhodné. Je zvyklá na běžné ruchy domácnosti, děti, psa....
Lokalita: Lanškroun, okr.: Ústí nad Orlicí

Daruji Činčily

Dobrý den,
daruji do dobrých rukou dva páry činčil, samec (black velvet) a samička (šedá) 4 roky, samec a samička 2 roky staří (viz foto). Jelikož se u dětí vyskytla alergie musíme dát pryč :-( ...Činčily jsou mazlivé, zvyklé běhat po bytě, zvyklé na ruch domácnosti, ...při odběru daruji k činčilkám písek a krmení ...opravdu jen do dobrých rukou :)

Mládě činčily - Teodor

Prodám velmi levně mládě činčily. Narozen byl 3.6. 2014, je ochočený, zvyklý na lidskou ruku. Byl zvyklý i na běh po bytě, snadno se nechá chytit. Krmen je granulemi a směsi pro činčily.
Jsme ze Středočeského kraje, pouze osobní odběr. Pokud chcete zaslat více fotografií anebo se blíže domluvit, stačí napsat SMS anebo na email.

Samička činčily

Dobrý den, daruji (za pytlík krmení) činčilu. Byli jí 4 roky. Jmenuje se Šmudlina a je bílá (nevím, jak se nazývá tahle mutace). Důvod proč jí dáváme pryč je, že jsme si pořídili psa a činčila ho nedává, je ve stresu a vykousává si chlupy..Činčilímu klukovi pes nevadí, jsou kámoši, ale samička :( ..Dám s sebou i menší dřevěnou klec pokud by někdo chtěl. Jsem z Chomutova.
Kontakt na mě 733 321 348 nebo e mail kkralovakkarolina@seznam.cz

klec na cincilu

Prodám klec na činčilu vyrobenou na zakázku a používanou asi rok na tři činčily.Klec má trošku okousané poličky, jinak v pořádku. Klec má 4 poličky, odjímatelný šuplík kvůli čištění, na vrchu klece je karabinka na zavěšení pamlsku. Klec byla používána pouze v pokoji a je natřena bezbarvým lakem do místností. Ke kleci je jedna náhradní ,nová polička. Klec má dvoje dvířka,které se dají nezávisle na sobě otevírat. Šířka je 80cm, hloubka je 40cm, výška samotné klece je 181 + výška nožek a spodní poličky na odkládání věcí je 72 cm ( celková výška je tedy 253cm).