Inzerce

Chcete zde inzerovat? Přečtěte si jak vkládat inzeráty.

Samička Mišulka

Dobrý den,
nabízím zdarma či za dobrovolný příspěvek samičku činčilky narozenou 27. srpna 2014, otec pražák Jack, matka hradecká Lily, barva šedá. Mišulka je aktivní a zvídavá, na zamlaskání naučená přijít si pro pamlsek z ruky i z pusy. Naučená pít z misky, není třeba pítko. Krmená senem, lisovanou vojtěškou a granulkama versele-laga.
Odběr možný inhed, při domluvě možno i s klecí ( klec 1500,-).

Prodám samičku činčily

Samička (tmavší Standard Grey) se narodila 13.10.2014, oba rodiče Standard Grey (matka tmavší, s tmavým bříškem). Činčilka je krásná, ochočená, zvídavá, zvyklá na nošení v rukou a na normální ruch domácnosti.
Odběr možný okolo Vánoc.
Jen do dobrých rukou!

Odrostlé Pink White a TAN samičky

K odběru samičky činčil. Činčilky jsou již starší a proto si s nimi poradí i začínající zájemci. Na vyžádání také výpis rodičů.

Pink white - stáří 6 měsíců, cena 1150 Kč.
Tan - staří 7 měsíců, cena 1150 Kč.

Ke každé činčile přibalím granulky do začátku a v případě zájmu i další potřebné vybavení. Dotazy rád zodpovím.

koupím samičku činčilky

Chtěla bych pořídit k mé činčilce kamarádku za přijatelnou cenu. Nejlépe mladší, stáří do 1 roku. Činčilka bude ve skvělých podmínkách. Okres Mělnicko nebo Litoměřicko. piště mail nebo volejte na číslo: 732 212 613. Za nabídky předem Děkuji

Velmi levně prodám

párek činčil cca 3 roky staré. Z rodinných důvodů. Pokud možno obě najdnou, jsou na sebe zvyklé. Prodám i s vybavením. Cena dohodou.

Prodám DVĚ MALÉ OCHOČENÉ ČINČILKY -cena 400Kč

Prodám dvě ochočené malé činčilky. Jedna, která je ihned k prodeji má barvu tmavou-samička, je narozena v červnu. Druhá mladší je narozena 6 září, barvu má světlou-sameček k odběru bude ihned jak to bude možné cca za 3 měsíce. Obě činčilky jsou ochočené na ruku, jsou zvyklé jíst pamlsky z ruky. CENA JE 400 KČ..!