Inzerce

Chcete zde inzerovat? Přečtěte si jak vkládat inzeráty.

Velmi levně prodám

párek činčil cca 3 roky staré. Z rodinných důvodů. Pokud možno obě najdnou, jsou na sebe zvyklé. Prodám i s vybavením. Cena dohodou.

Prodám DVĚ MALÉ OCHOČENÉ ČINČILKY -cena 400Kč

Prodám dvě ochočené malé činčilky. Jedna, která je ihned k prodeji má barvu tmavou-samička, je narozena v červnu. Druhá mladší je narozena 6 září, barvu má světlou-sameček k odběru bude ihned jak to bude možné cca za 3 měsíce. Obě činčilky jsou ochočené na ruku, jsou zvyklé jíst pamlsky z ruky. CENA JE 400 KČ..!

Činčilí páreček včetně vybavení

Chtěla bych darovat, opravdu jen dobrým a pečlivým chovatelům, činčilí samičku Matyldu, nar. 8.5.2007 a činčilího samečka Vendelína, nar. 8.7.2007. Jsou to zasloužilí rodiče celkem 5-ti mláďátek (první dvojčata, v zápětí třojčátka) - bohužel kvůli zdravotním komplikacím musel být Vendelínek vykastrován. Jsou zvyklí na společnost a maximální péči, jelikož se stěhuji, už bych jim tolik nemohla dopřát, proto jsem se rozhodla pro darování.

Sameček

Prodám mladého samečka činčilky,mutace Pink White.Narozen 2.1.2014.Do nového domova dostane výpis předků a krmivo na lepší adaptaci v novém prostředí.Cena dohodou.

Činčila Tea

Chtěla bych darovat roční činčilu. Klec a vše potřebné poskytneme po dohodě.