Inzerce

Chcete zde inzerovat? Přečtěte si jak vkládat inzeráty.

prodám samičku black velvet

Dobrý den, prodám samičku činčily Black velvet stáří 5 let, velice hodná, klidná, nekouše, zdravá. Přidám krmivo, koupací kouli, pelíšky, kostky na broušení zubu, pamlsky.
mohu přidat i voliéru zdarma pokud budete mít zájem, ale je nutný vlastní odvoz. Pouze do dobrých rukou a někomu, kdo má činčilky rád a zajímá se o ně !!! cena 250 Kč.

klec na cincilu

Prodám klec na činčilu vyrobenou na zakázku a používanou asi rok na tři činčily.Klec má trošku okousané poličky, jinak v pořádku. Klec má 4 poličky, odjímatelný šuplík kvůli čištění, na vrchu klece je karabinka na zavěšení pamlsku. Klec byla používána pouze v pokoji a je natřena bezbarvým lakem do místností. Ke kleci je jedna náhradní ,nová polička. Klec má dvoje dvířka,které se dají nezávisle na sobě otevírat. Šířka je 80cm, hloubka je 40cm, výška samotné klece je 181 + výška nožek a spodní poličky na odkládání věcí je 72 cm ( celková výška je tedy 253cm).

Hledáme činčilí nevěstu

Ahoj jmenujeme se Nemo a Otík a rádi by jsme se seznámili s hezkou a zdravou činčilí nevěstou a založili s ní rodinku . Nemo je zbarvení standardní šedá, narozený 25. 5. 2014, je rychlý, živý, zvědavý a na činčilu celkem přítulný. Otík je zbarvení Wilsonova bílá, narozený 25. 5. 2014 je zvědavý, hravý a vyhledává společnost dalších činčilých kamarádů. Jsme z Prahy, ale za případnou nevěstou můžeme i přijet pokud to bude v našich silách. Těšíme se na Vás Nemo a Otík :) Fotky zašlu mailem :) Kačka Lišková

Mláďata činčil - béžové a black velvet

K odběru čtyři samečci činčil. Vhodnější na ,,mazlíky" pro menší vzrůst. Na vyžádání také výpis a ukážka rodičů.

Dva béžoví samečci (sourozenci) - staří 3 měsíce, cena 1000 Kč
Béžový sameček - staří 3 měsíce, cena 1000 Kč
Black Velvet sameček - 2,5 měsíce, cena 1000 Kč.

Ke každé činčile přibalím granulky do začátku a v případě zájmu i další potřebné vybavení.
Dotazy rád zodpovím.

Samička light ebony

Do dobrých rukou prodám tříměsíční mládě - samičku light ebony. Je zvyklá na běžné zvuky v domácnosti (vysavač, mytí nádobí). Nechá se nosit v rukách, nekouše, je zvídavá a kouzelná. Novým majitelům bude přinášet jen radost :)

V případě zájmu pište na email, možno zaslat další fotky.
Jsme z Opavy, činčilku možno dovézt do Olomouce.
Odběr možný ihned.

Odrostlé Pink White a TAN samičky

K odběru samičky činčil. Činčilky jsou již starší a proto si s nimi poradí i začínající zájemci. Na vyžádání také výpis rodičů.

Pink white - stáří 6 měsíců, cena 1150 Kč.
Tan - staří 7 měsíců, cena 1150 Kč.

Ke každé činčile přibalím granulky do začátku a v případě zájmu i další potřebné vybavení. Dotazy rád zodpovím.