Inzerce

Chcete zde inzerovat? Přečtěte si jak vkládat inzeráty.

Činčilí kluci

Kluci se narodili 24.7. a již mohou do nových domovů. Jsou mazlivý a zvyklí na ruch domácnosti. Rodiče jsou moji mazlíci, žádný velkochov. Jeden je tmavší barvy (standart), další violet velvet (světle šedý samet) a třetí je mozajkový. Určitě se můžete přijet podívat na Prahu 9 Dolní Počernice =)

Malá činčilka

Prodám , do dobrých rukou, malou činčilu- kluka, stáří cca 3měsíce. Je to divoch a bude třeba ho trošku ochočit:-)Je to živé stříbro :-) Cena 300kč. Brno. Na fotce je ještě malinký, teď už je větší :-)

Cipísek

Dobrý den,
Do dobrých rukou daruji za dobrovolný příspěvek 8 měsíčního samečka. Cipísek je průzkumník jak má být, rád leze po všem možném i nemožném a vyžaduje si pozornost. Naučen na zamlaskání přiběhnout pro pamlsek. Nechá se pochovat, ale nikde nemá dlouhého stání, prostě neposedný Cipísek.
Při zájmu volejte 602 350 276
Jiří D. Praha

mládě činčily

Prodám mládě činčily /Kuba/ samečka narozeného 10.7. 2015. Z domácího chovu ochočený a přítulný. Ideální doba pro odběr do konce záři.

Prodám činčilu

Prodám 6 měsíční činčilu (samička) za 1200Kč.

Barevné a standard činčily - 30.8 BVV

Prodáme několik BAREVNÝCH a standardních mláďat činčil. Činčilky budou k dispozici 30.8.2015 v Kongresovém centru na Brněnském výstavišti od 9 do 11 hodin. Všechna jsou náš odchov, od 2,5 do 5 měsíců.

Ke koupi jsou mutace afro violet, mozaik, béžové a standard.

Činčilu je možné si zarezervovat a vyzvednout si jí před začátkem burzy.

Sameček Black Velvet

Prodám do dobrých rukou samečka Black Velvet z domácího chovu, narozeného dne 31.03.2015. Sameček je klidný, miluje lidský kontakt, zvyklý na ruku a se nebojí děti. Matka: Black Velvet, otec: Standart. Cena 700 Kč, možnost domluvy. Brno nebo Brno-venkov, odebrání ihned. Pro další info nebo fotky pište.

prodám mládě činčily

Prodám mládě činčily narozené 10. 7. Máme tři mláďata, dva samečky a jednu samičku. Jeden sameček a samička už jsou zamluveny. Zbývá jeden sameček. K odebrání bude začátkem září. Domácí chov. Jsem z Lanžhota - okr. Břeclav, cena 600 Kč.